<p>დოჰაში, ფიფას ახლად შექმნილი კომიტეტების პირველი შეხვედრები გაიმართა.</p> <p> </p> <p>საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციის პრეზიდენტმა, ლევან კობიაშვილმა, ფიფას ტექნიკური განვითარების კომიტეტის სხდომას უხელმძღვანელა. აღნიშნული კომიტეტი ფიფას წევრი ქვეყნების 24 წარმომადგენელს აერთიანებს. კომიტეტი ძირითადად სხვადასხვა ქვეყნის საფეხბურთო ფედერაციების პრეზიდენტებით არის დაკომპლექტებული.</p> <p> </p> <p>დოჰაში ეროვნული ნაკრებების საშეჯიბრო კომიტეტის სხდომაში მონაწილეობა მიიღო საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციის გენერალურმა მდივანმა, დავით მუჯირმა.</p> <p> </p> <p>შეგახსენებთ, რომ აღნიშნული კომიტეტები მიმდინარე წელს შეიქმნა და მათი საქმიანობა ოთხი წლის ვადით განისაზღვრა.</p> <p> </p> <p><strong>GFF.GE</strong></p>
პროკურატურის კითხვებს უხელმძღვანელებს მალე გული მიგრძნობს
უეფას მომავალი პრეზიდენტი. თუარადა, აგერ თქვენ და აგერ მე.
რა მაგარია! ინფანტინოს გვერდით ზის ლევანი! წარმატებებს გისურვებ, ნაღდათ ვიცი, ჯიგარო ქართველო, საქართველოს ფეხბურთზე მუდამ მზრუნველო ადამიანო! ყველას გილოცავთ დამდეგ შობა ახალ წელს.
ლლცლყყყლ-ს
ოე, გაგაგდებენ სამსახურიდან, ბიჭო!
დოჰადან თბილისს აღწევდა მქუხარე ტაშის ხმა!
[VIDEO] რონალდოს 964-ე გოლი - პორტუგალიელმა დუბლი შეასრულა!