<p>მომდევნო ამხანაგურ შეხვედრას "ზესტაფონი" 11 თებერვალს რუსთავის "მეტალურგის" წინააღმდეგ გამართავს <br> <strong>გიორგი მიქაძის</strong> გაწვრთნილმა "ზესტაფონმა" თბილისის ზღვასთან მდებარე საწვრთნელ ბაზაზე მორიგი ტესტ-მატჩი გამართა და პირველი ლიგის ბინადარი "სტუ ნორჩი დინამო" 4:3 დაამარცხა.</p><p>7 თებერვალს ჩატარებულ შეხვედრაში ზესტაფონელთაგან თავი <strong>გიორგი ილურიძემ</strong> (დუბლი), <strong>დავით რაჟამაშვილმა</strong> და <strong>გურამ სამუშიამ</strong> გამოიჩინეს, სტუდენტთაგან კი გოლები <strong>დათა მიქაძის</strong> (დუბლი) და <strong>ლევან მაჭავარიანის</strong> ანგარიშზეა.</p><p><span style="text-decoration: underline;">ზესტაფონი:</span> კუპატაძე, მთივლიშვილი, რობაქიძე, ხიზანეიშვილი, ვ. ხორგუაშვილი, ნემსაძე, გაჩეჩილაძე, რაჟამაშვილი, პ. ხორგუაშვილი, სამუშია, ჯერემია; შეცვლაზე შევიდნენ: ზუროშვილი, ბენაშვილი, ქურდაძე, ლომაია, მჭედლიშვილი, მარაქველიძე, გაგოშიძე, შენგელია, მესხი, ხაბელაშვილი, ილურიძე.</p><p>მომდევნო ამხანაგურ შეხვედრას "ზესტაფონი" 11 თებერვალს რუსთავის "მეტალურგის" წინააღმდეგ გამართავს.</p><p><strong>ყოველდღიური სპორტული გაზეთი "ლელო"</strong></p>