შეხვედრის ერთადერთი გოლი სერგეი ნაზარენკომ გაიტანა.
ლეგენდების გალა-მატჩი საქართველოს და უკრაინის ფეხბურთის ფედერაციებისა და კომპანია "აგრობიზნესის" ორგანიზებით ჩატარდა და მისი მიზანი ქვეყნებს შორის მეგობრობის განმტკიცება და ფეხბურთის განვითარების მხარდაჭერა იყო.
საქართველოს ნაკრები
მეკარეები: ირაკლი ზოიძე, სოსო გრიშიკაშვილი, გიორგი ლომაია.
მცველები: ლევან კობიაშვბილი, კახა კალაძე, ალექსანდრე ამისულაშვილი, მამუკა მაჭავარიანი, გელა შეყილაძე, გიორგი რევაზიშვილი, ლევან სილაგაძე.
ნახევარმცველები: ლევან ცქიტიშვილი, გოგა გახოკიძე, გოჩა ჯამარაული, გიორგი ნემსაძე, ვიტალი დარასელია, გიორგი
თავდამსხმელები: დავიდ მუჯირი, ალექსანდრე იაშვილი, გიორგი დემეტრაძე, მიხეილ ყაველაშვილი, დავით სირაძე, მიხეილ ჯიშკარიანი.
მწვრთნელები: ალექსანდრე ჩივაძე, რევაზ ძოძუაშვილი.
![ლეგენდების გალა-მატჩში უკრაინამ საქართველო დაამარცხა [PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/658f919323fe4355b0bedd469679c638.jpg)
![ლეგენდების გალა-მატჩში უკრაინამ საქართველო დაამარცხა [PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/86d8e9deee481266bf71381c911b88d1.jpg)
![ლეგენდების გალა-მატჩში უკრაინამ საქართველო დაამარცხა [PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/da8055863b2102a7a0dda4749d74f22a.jpg)