<p>ნოემბრის ბოლო ტესტ-მატჩში საქართველოს ნაკრებმა გასვლაზე უელსი 13:12 დაამარცხა.</p><p>საქართველოს მორაგბეთა ნაკრების კაპიტანმა მერაბ შარიქაძემ, მატჩის შემდეგ Prime Video-ს ესაუბრა:</p><p>"საოცარია, უელსთან გამარჯვების შემდეგ დავამტკიცეთ, რომ ბევრი ადამიანი სცდება.</p><p>სპორტსმენისთვის ამაზე უკეთესი გრძნობა არ არსებობს. მსოფლიო ჩემპიონები ვერ გავხდით, თუმცა ისტორია დავწერეთ.</p><p>უელსი მსოფლიოში ერთ-ერთი საუკეთესო გუნდია. განსაკუთრებით გასული სეზონის შემდეგ, ამიტომ ბევრ ადამიანს აზრის შეცვლა მოუწევს" - განაცხადა შარიქაძემ.</p><p><p><p><br></p>
ეს მაისურები, გაჭუჭყულ-გატალახიანებული ზუსტად ასახავს ჩვენი ნაკრების თავდადებას და უდიდეს მონდომებას. ჩვენი ნაკრების თამაშს რომ უყურებთ ხალხო , არ გინატრიათ, თუნდაც ერთი წუთით მოედანზე გამყოფათ, რომ ამ ბიჭებთან ერთად “დაულეწოთ ნეკნები” (პირდაპირ თუ არაპირდაპირ) მოწინააღმდეგეს?
კაპიტანმა სათქმელი თქვა. განგებმა უნდა გაიგოს.
რავიცი ჩემოძმაო სულ ესე გველაპარაკება და :დ არცთუ სუფთად მოსული ფედერაციის ხელმძღვანელობას მოყოლილი თემაა ლევან მაისაშვილი, და ეგ ხინჯად თუ აქვს რა გულშემატკივრის ბრალია. რაგბს რო ერთგული გულშემატკივარი ყავს ისეთი ვისყავს
კიდევ მაისაშვილია დაბოღმილი? ყოჩაღ ლევანს!!!!
გენაცვალეთ ბიჭებო!!!
valka
მე მგონია 100 ექვსი ერი ვეღარსად წავა. გაიხარეთ ბიჭებო ისტოტია უკვე დაწერეთ და გაუკვალეთ გზა 6 ერში პატარებს მადლობაააააააააა
ბუკა, შენ და ბიჭებს მოგმართავთ, რო არავინ არ ცდება და არავის არ მოუბრუნდება ენა რო თქვენზე რამე თქვას. არასდროს. მაისაშვილმა გველაპარაკოს დაბოღმილმა ნიშნის მოგებით თუუნდა )) მარა თქვენ არაფერ შუაში ხართ, ეგ ხო ისედაც იცით.
რა დროს ეგ არის???????
გენაცვალეთ ლომებოოო !!! მადლობა !!!