<p>3-13 აპრილს, საქართველოს ეროვნული ნაკრები ყინულის ჰოკეიში ქ. ბათუმის სპორტული ცენტრის ყინულის მოედანზე შეკრებას გადის.</p><p>ნაკრები მსოფლიო ჩემპიონატის III დივიზიონის შეხვედრებისთვის ემზადება, რომელიც 16-22 აპრილს სამხრეთ აფრიკის რესპუბლიკაში გაიმართება. ეროვნული ნაკრები სამხრეთ აფრიკაში 14 აპრილს გაემგზავრება.</p><p>ეროვნული ნაკრების შემადგენლობა:</p><p>№1 - ამბროლავა კახა (მეკარე)</p><p>№23 - დავითაშვილი მიხეილ (მცველი)</p><p>№7 - დუმბაძე ვიტალი (ფორვარდი)</p><p>№21 - ფილიმონოვი გრიგორი (ფორვარდი)</p><p>№8 - გეფერიძე ამირან (მცველი)</p><p>№4 - ღონღაძე ზაზა (ფორვარდი)</p><p>№20 - ილიენკო ანდრეი (მეკარე)</p><p>№3 - ჯეირანაშვილი გიორგი (მცველი)</p><p>№5 - კავკასიძე პაატა (ფორვარდი)</p><p>№2 - ხარიზოვი სემიონ (ფორვარდი)</p><p>№19 კოზიულინი არტიომ (ფორვარდი)</p><p>№6 - კურბატოვი არტიომ (მცველი)</p><p>№12 მინასიანი დავით (მცველი)</p><p>№16 - ობოლგოგიანი ოლივერ (ფორვარდი)</p><p>№22 - ოგანეზიანი დავით (ფორვარდი)</p><p>№9 - ოგანეზიანი გია (ფორვარდი)</p><p>№24 - შალუნოვი მიხაილ (ფორვარდი)</p><p>№17 - შვეცოვი ივან (ფორვარდი)</p><p>№25 - სმეტანინი დიმიტრი (ფორვარდი)</p><p>№18 - ცომაია რევაზ (მცველი)</p><p>№13 - ვასილჩენკო ალექსანდრე (ფორვარდი)</p><p>№15 - ვედიაპინი თემურ (ფორვარდი)</p><p>№10 - ჟუჟუნაშვილი ალექსანდრე (ფორვარდი)</p><p>მთავარი მწვრთნელი: სვანიძე როლანდ.</p><p>მწვრთნელის ასისტენტი: ჯეირანაშვილი გოჩა</p><p><strong>საქართველოს ყინულის ჰოკეის ეროვნული ფედერაცია</strong><br></p>