<p>UFC on ESPN: Reyes vs. Procházka-ს ფარგლებში, ქართველი გიგა ჭიკაძე ლეგენდარულ ვეტერან კაბ სვანსონს დაუპირისპირდა. შეხვედრა მალევე დასრულდა - გიგამ ამერიკელი მოწინააღმდეგე პირველივე რაუნდში სასტიკად დაანოკაუტა.</p><p>ბრძოლის შემდეგ, გიგამ მაქს ჰოლოვეი და კელვინ კატარი გამოიწვია. ასევე, მან საქართველოს მთავრობას მიმართა და სთხოვა, რომ უფრო მეტად დააფასონ ქართველი მებრძოლები და შესაბამისი ყურადღება მიაქციონ.</p><p>შეგახსენებთ, დღეს თავისი მე-6 შეხვედრა მერაბ დვალიშვილმაც მოიგო..</p><p><p></a></p><p><p><br></p>
ყველაფერი ჩანდა ვიდეოში, მაგარი ნოკაუტი იყო, ყოჩაღ -_-
ვულოცავ გიგას ეფექტურ გამარჯვებას. ძალიან მალე, ის პრედენტენტი იქნება უფც საჩემპიონო ქამრისა და დიდი იმედი მაქვს , რომ მოიგებს კიდეც! წარმატებები გიგას!
nik
თავიდან მეცინებოდა რაის გიგა kick, დღეს დაამტკიცა რა ძალაც აქვს გამოუღო ღვიძლი. ყოჩაღ, ჰოლოვეი არამგონია რო დააჯახონ, საინტერესო კი იქნებბოდა, მაგრამ ტოპ 10-ს იმსახურებს გიგაც და მერაბიც. მიდით გვასახელეთ ბიჭებო!
ამაზე ნაკლები ვიდეო არ უნდა დაიდოს )) რაღას იჩხუბეს - მოლაპარაკებების მაგიდასთან დამსხდარიყვნენ )) გიგას ვულოცავ :)
გიგა ჭიკაძემ არნოლდ ალენთან დასანანი მარცხი განიცადა
"მინდა ჩემი ჰონორარის ნაწილი გიგას ორგანიზაციას გადავურიცხო" - ვალეხოსის მოულოდნელი განცხადება ჭიკაძესთან გამარჯვების შემდეგ
"ბრმა დარტყმა გავუშვი... იმ 1%-ს, ვისაც ძალიან გაგიხარდათ, გილოცავთ..." - გიგა ჭიკაძემ სოციალური ქსელით მიმართვა გაავრცელა