<p>1. უეფამ "დინამო"-"ფეიენოორდის" მატჩზე გულშემატკივართა დასწრების საკითხზე საბოლოო გადაწყვეტილება <a href="/fekhburthi/fekhburthii/skhvadaskhva/132519-uefam-gadatsyvetileba-ar-shecvala-qdinamosaq-da-qfeienoordisq-matchi-umayureblod-chatardeba.html" target="_blank"><span style="color: #3366ff;">მიიღო</span>.</a></p><p>2. ნიკოლოზ ბასილაშვილი ცინცინატის მასტერსს პირველ წრეში <span style="color: #3366ff;"><a href="/skhva-sakheobebi/chogburthi/132521-nikoloz-basilashvili-cincinatis-mastersis-pirvelive-tsreshi-damarckhda.html" target="_blank">გამოეთიშა</a></span>.</p><p>3. თბილისის "დინამოს" ფეხბურთელის, ლევან შენგელიას მიმართ სეგუნდა დივიზიონის კიდევ ერთი გუნდი გამოთქვამს <a href="/fekhburthi/fekhburthii/legionerebi/132503-espanuri-presa-levan-shengelia-qtenerifesaq-da-sakhelovan-evropul-klubs-surth.html" target="_blank">ინტერესს</a>.</p><p>4. გაირკვა გუნდი, რომელსაც "საბურთალო" შეხვდება ევროპა ლიგის პლეი-ოფში გასვლის <a href="/fekhburthi/fekhburthii/skhvadaskhva/132522-qdudelanzhmaq-estonuri-barieri-gadalakha-da-qsaburthalosq-shekhvdeba.html" target="_blank">შემთხვევაში</a>.</p><p>5. "<a href="/fekhburthi/fekhburthii/erovnuli-liga/132517-giorgi-tciabrishvili-chvens-thamashs-vithamashebth-vnakhoth-mogvcems-thu-ara-metoqe-amis-sashualebas.html" target="_blank">საბურთალოსა</a>" და "<a href="/fekhburthi/fekhburthii/skhvadaskhva/132526-vardan-minasiani-erevanshi-tsageba-ukve-dagvavitsyda-optimisturad-varth-gantsyobili.html" target="_blank">არარატ-არმენიას</a>" მწვრთნელებმა მატჩისწინა პრესკონფერენცია გამართეს.</p><p>6. საქართველოს 16 წლამდე კალათბურთელთა ნაკრებმა ევროპის ჩემპიონატის B დივიზიონის შეხვედრაში პორტუგალიასთან <a href="/kalathburthi/asakobrivi-nakrebi/132530-u16-saqarthvelos-nakrebma-portugalisthan-tsaago-da-jgufshi-me-5-adgili-daikava.html" target="_blank">წააგო</a>.</p><p><p><p>7. საქართველოს 17 წლამდე წყალბურთელთა ნაკრები ევროპის ჩემპიონატზე საბერძნეთთან <a href="/skhva-sakheobebi/tsyalburthi/132523-u17-saqarthvelos-nakrebi-saberdzneththan-damarckhda-da-plei-ofshi-germanias-shekhvdeba.html" target="_blank">დამარცხდა</a>.</p></p> <p><p></p><p>8. ნეიმარის ტრანსფერში ლიონელ მესიც <a href="/fekhburthi/uckhouri-fekhburthi/espanethi/132504-neimaris-transfershi-mesic-chaertho-ra-urchia-leom-braziliels.html" target="_blank">ჩაერთო</a>.</p></p></p><p><p><p>9. ფედერერი, ჯოკოვიჩი, ვავრინკა და მედვედევი ცინცინატის მასტერსის შემდეგ წრეში გავიდნენ.</p></p><br></p>
რა იდიოტობაა,ლევან შენგელიასთან დაკავშირებით სტატიას ველოდით და რა ახალი ამბების კოლაჟი გაგვაცნეს.