<p>4 ივლისს, იტალიის ქალაქ ნეაპოლში სტარტს აიღებს 30-ე საზაფხულო უნივერსიადა უნივერსიადა, სადაც მონაწილეობას 5 ქართველი მოფარიკავე მიიღებს.</p><p>უნივერსიადის პირველ დღეს, 4 ივლისს, ტურნირში მიხეილ მარდალეიშვილი ჩაერთვება, ის ხმლით ფარიკაობის შეჯიბრში მიიღებს მონაწილეობას.</p><p>ქართველთა სრული გრაფიკი კი ასე გამოიყურება:</p><p>4 ივლისი, ხუთშაბათი. ხმალი - კაცები: მიხეილ მარდალეიშვილი</p><p>6 ივლისი, შაბათი. ხმალი - ქალები: ლიკა ჯიჯეიშვილი, თეონა გოგლიძე</p><p><p><p>6 ივლისი, შაბათი. რაპირა - კაცები: ლუკა ღაღანიძე, ლაშა გალუაშვილი</p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/b490e137bbad411da41955a30acd28ed.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="საქართველოს ნაკრები ნეაპოლში 5 მოფარიკავით გაემგზავრა" /></a></p></p><br></p>