<p><p><div style="text-align: center;">ფოტო: Fcdinamo.ge</div></p></p><p><p><p>თბილისის "დინამოს" 17 წლის ფეხბურთელი <strong>ირაკლი აზაროვი</strong> და აკადემიის დირექტორი <strong>ლევან გვანცელაძე</strong> საფრანგეთსა და ესპანეთში იმყოფებოდნენ.</p></p></p><p>ისინი "ბორდოსა" და "ბარსელონას" წარმომადგენლებს შეხვდნენ და ვიტალი დარასელიას თასის მომავალ გათამაშებაზე დაპატიჟეს, რაზეც ორივე კლუბმა მზაობა გამოთქვა და ინტერესიც გამოიჩინა.</p><p><p><p>მხარეებმა ასევე სამომავლო თანამშრომლობაზეც ისაუბრეს, ირაკლი აზაროვმა კი რამდენიმედღიანი სტაჟირება გაიარა "ბორდოსა" და "ბარსელონას" ახალგაზრდულ გუნდებში.</p></p></p><p><p><p><strong>მომზადებულია Fcdinamo.ge-ს მიხედვით</strong></p></p> <p><p><strong></p><p></strong></p></p> <p><p><strong><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title=""დინამოს" აკადემიის 17 წლის ფეხბურთელი "ბარსელონასა" და "ბორდოში" სტაჟირებაზე იმყოფებოდა" /></p><p></strong></p></p><br></p>