<p><p><p>ეროვნული ლიგა 2-ის მეორე წრის საუკეთესო მწვრთნელად თბილისის "შევარდენის" მთავარი მწვრთნელი გიორგი ნემსაძე დასახელდა.</p><p>მას სპეციალური პრიზი საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციის გენერალურმა მდივანმა დავით მუჯირმა გადასცა.</p><p>"შევარდენმა" გიორგი ნემსაძის ხელმძღვანელობით მეორე წრე წაუგებლად ჩაატარა. 9 შეხვედრაში გუნდმა 5 მოგება და 4 ფრე მოაგროვა და ეროვნულ ლიგა 2-ში 34 ქულით მეორე პოზიციას იკავებს.</p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ეროვნული ლიგა 2-ის მეორე წრის საუკეთესო მწვრთნელად გიორგი ნემსაძე დასახელდა" /></a></p></p><br></p>
ეროვნული ლიგა 2. IX ტური: "კოლხეთს" სოსო ფილიაც ვერ შველის
''დიდი ფული შემომთავაზეს და მითხრეს, ''შევარდენში'' თამაშობდი, იცი რაც უნდა გააკეთო...'' - მოსტოვოიმ საქართველოს მე-2 ლიგაში გარიგებულ მატჩებზე მოჰყვა