<p><p><p>საქართველოს ნაკრების წევრი ჯაბა ჯიღაური კარიერას ბათუმის "დინამოში" გააგრძელებს.</p></p></p><p><p><p>ამის შესახებ ინფორმაცია გაზეთ <a href="http://lelo.ge/article/ექსკლუზივი-ჯაბა-ჯიღაურმა-გადაწყვიტა-ბათუმის-დინამო-საქართველოს-ნაკრების-ნახევარმცველს-იმატებს-15856" target="_blank"><span style="color: #3366ff;"><strong>"ლელოს"</strong></span></a> "დინამოს" გენერალურმა სპონსორმა, "ლამინი ჯგუფის" მფლობელმა არჩილ ბერიძემ დაუდასტურა.</p></p></p><p><p><p>ბერიძის თქმით, ჯიღაური საქართველოს ჩემპიონატში თამაშს არ აპირებდა, თუმცა ბათუმელებმა მას კარგი პირობები შესთავაზეს და კლუბთან 2.5 წლით გააფორმა კონტრაქტი.</p></p></p><p><p><p>შეგახსენებთ, რომ ჯიღაურის ბოლო კლუბი საფრანგეთის ლიგა 2-ის კლუბი "გრენობლი" იყო, სადაც 13 მატჩი ითამაშა.</p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ბათუმის "დინამომ" საქართველოს ნაკრების წევრი დაიმატა" /></a></p></p><br></p>
კარგია, საქართველოში რომ დაბრუნდა. დაცვაში სანდოხაძეც დაიმატონ, შეტევაში კიდე - ძალამიძე და თარგამაძე, და ეგაა, კარგი გუნდა დადგება ბათუმი.
და არა ვუგავ დვალიშვილი:)
roma
კეთილი იყოს შენი მობრძანება ბათუმში, წარმატებები მინდა გისურვო კარიერაში წელს ჩემპიონები გავხდებით. გგულშემატკივრობ, მადლობა ბერიძეს რომ ასეთი კვალიფიციური ფეხბურთელი მოყავს და არა ვიღაც მაჩანჩალა, ღმერთი ჩვენსკენ.