<p><p><p>ეროვნული ლიგის "ფეისბუქგვერდმა" ლევან მჭედლიძის ტრანსფერის შესახებ გამოაცხადა.</p></p></p><p><p><p>გვერდის ცნობით, მჭედლიძე ოფიციალურად თბილისის "დინამოს" ფეხბურთელი გახდა.</p></p></p><p><p><p>შეგახსენებთ, რომ ქართველი ფორვარდი 2019 ივლისის შემდეგ უგუნდოდ არის, რადგან იტალიურ "ემპოლისთან" კონტრაქტი ამოეწურა.</p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ეროვნული ლიგა: ლევან მჭედლიძე ოფიციალურად თბილისის "დინამოს" ფეხბურთელი გახდა" /></a></p></p><br></p>
დადუ
ეჰ! არადა ნაკრებში ველოდებოდი რომ მარტში ბელორუსებთან ითამაშებდა,ეხლა მგონია რომ საქართველოს ჩემპიონატში ვერ შევა მაგ დონეზე ფორმაში:(((
ზაფხულში დავწერე დინამომ მჭედლიძე დაიმატოსთქვა და დისლაიქები დამიწერეს. მაგარი სასტავი ჩითავს აქ
ჰაჰაჰაჰა მართალია :D :D :D :D წარმატებები ლევან :))))))))))))))))))))))
შემოგევლე, ლევან, ჯიგარი ხარ! დინამომ ჭანტურიაც დაიმატოს რა, ისიც უგუნდოდაა, შენგელია წავიდა და მის პოზიციაზე გიორგის დამატება მისწრება იქნება.
თუ აქაც სკამზე დაჯდომა მოუწევს კი ექნება დიდი არჩევანი დინამოში. დინამოს სტადიონზე 55000 ცარიელი სკამი ელოდება; ამოირჩიოს რომელიც უნდა. ხუმრობა გვერდით. ვუსურვებ ლევანს ჯანმრთელობას და წარმატებებს.
კარგი სიახლეა. პრაქტიკაში მნიშვნელოვნად გააძლიერებს დინამოს მედ.პერსონალს ;)