<p>დღეს თბილისის "დინამომ" ლევან მჭედლიძე ოფიციალურად წარადგინა. ჟურნალისტებთან კლუბის დირექტორმა ზაზა დოლიძემ ისაუბრა.</p><p><p><p>"დიდი მადლობა ბატონ რომანს, რომ თბილისის "დინამომ" ბოლო წლების ყველაზე მნიშვნელოვანი ტრანსფერი განახორციელა და მადლობა ლევანს, რომ "დინამო" აირჩია.</p></p></p><p>დიდი მადლობა ლევანის ძმას, გიორგის, რომელმაც მაქსიმუმი გააკეთა, რომ ეს ტრანსფერი ყოფილიყო წარმატებული. გპირდებით, რომ ლევანი "დინამოსთან" ერთად ქართულ ფეხბურთს სიხარულს დაუბრუნებს.</p><p><p><p>ეს დუელი ბათუმის "დინამოს" მოვუგეთ და შევეცდებით, ჩემპიონატიც მოვუგოთ", - თქვა დოლიძემ.</p></p></p><p><p><p> <p><p></p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ზაზა დოლიძე: მჭედლიძესთვის დუელი ბათუმის "დინამოს" მოვუგეთ " /></a></p></p><br></p>
შაკოიუვე
ზაზა წარმატებები, გენაცვალე!