<p><p><p>პოლონეთის ექსტრაკლასაზე "არკას" ნახევარმცველმა დავით სხირტლაძემ დუბლი შეასრულა.</p></p></p><p><p><p>"არკამ" ლოძში 4:1 სძლია ლკს-ს, სხირტლაძემ პირველ ტაიმში თავისი გუნდი 2:0 დააწინაურა, მეორე ტაიმში კი საგოლე გადაცემაც მიითვალა.</p></p></p><p><p><p>სხირტლაძემ პოლონეთის ჩემპიონატის 7 მატჩში 4 გოლი გაიტანა.</p></p></p><p><p><p>"არკა" 9 ტურის შემდეგ 8 ქულით მე-14 ადგილზეა და 29 სექტემბერს "პიასტს" უმასპინძლებს, იქამდე კი, 26 სექტემბერს ოპოლეში თასზე "ოდრას" შეხვდება.</p></p></p><p><p><p> <p><div class="ws_video" id="14981" style="text-align: center; font-weight: bold; border: 1px solid; margin: 0px auto;"><span style="padding: 2px; display: block; color: #990000; font-size: 14px;">Video</span><img src="http://video.ambebi.ge/files-6/2019/09-21/sxirtladze-0-2.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="დავით სხირტლაძის დუბლი და საგოლე გადაცემა პოლონეთში [VIDEO]" /></p><p><span style="padding: 2px; display: block;">21.09.19. სხირტლაზის 2 გოლი ლკს-სთან</span></p></p> </div></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="დავით სხირტლაძის დუბლი და საგოლე გადაცემა პოლონეთში [VIDEO]" /></a></p></p><br></p>