სტატისტიკური თვალსაზრისით ალბათობა იზრდება -
უნდა მოვუგოთ. ოქრის ფიზიკაში საკმაოდააქვს მომატებული, ასევე მომატებული აქვს ქვილოს. მაგარ ფორმაში არიან ლობჟანიძე, კიტეიშვილი და გვილია, ასევე საგრძნობლად აქვს მომატებული და ფორმაშია კაკაბაძე - ბოლო სამი შეხვედრა 90 წუთიც ითამაშა, მაგას დაამატეთ ხარაიშვილი. აი ვაკოს კი ვაისმა ამპლუა უნდა შეურჩიოს, იქნებ საყრდენზე უფრო სასარგებლო იყოს, რადგან წინ ნაყოფიერი ვერაა, ბრმაა, ვერც კარს ხედავს და ვერც კაცს. დაცვაში უმაგრესია გრიგალავა. ტაბიძეც საიმედოა. იმედია კაშიაც იტყვის თავის სიტყვას. მეკარის პრობლემა არ გვაქვს, მე მაინც მაკარიძისკენ ვიხრები. მებრძოლია რა თქმა უნდა კანკავა, მაგრამ რაც არ უნდა კარგად ითამაშოს კაზახეთში, ნაკრებში ამ ბოლო დროს მაინც უშვებს ცოტას, მაგრამ გამოუსწორებელ შეცდომებს, რომლებიც გუნდს წაგების ფასად უჯდება, ეგ და კვერკველია, ამიტომ მაგათ მე არც გამოვიძახებდი. დაბერდა, და ბერ დააა. ნუ მაინც ჩასვამენ და იმედია არ წაგვაგებინებს. ჯანოც სუსტია. ზარანდია საწირო იყო, ნუ არაბიძის არ გამოძახება მისაღებია, რადგან ახალგაზრდულს უმნიშვნელოვანესი შეხვედრა ელის, ეგ კი არა და დავითაშვილსაც 21-წლამდელებს დავამატებდი, ფრეც რომ წამოვიღოთ მაგარი ხეირია. წარმატებები, ეხლა გამოჩნდება არაბიძის რეალური ძალა. აქედან გამომდინარე ნაკრებს ასე დავაკომპლექტებდი, მაკარიძე, კაშია, გრიგალავა, ტაბიძე და კაკაბაძე--კიტეიშვილი და ყაზაიშვილი--ოქრიაშვილი, ხარაიშვილი და ლობჟანიძე--- ქვილითაია. ხომ გაამართლა კიტემ საყრდენზე, იქნებ ვაკოც ამართლებს, დანიასთან ვნახეთ, თუ როგორი ნაყოფიერი იყო იგი ბურთის ართმევისას. მაგრამ საკითხავია, ვის ხარჯზე აპირებს ვაისი თამაშის გაძლიერებას საჭიროების შემტხვევაში, რადგან მინიმუმ 3 კაცი მაინც, არა ჰყავს გამოძახებული ისეთი, ვინც ნაღდად იმსახურებდა ამას. ვნახოთ, მე პირადად კარგი წინათგრზნობა მაქვს, თუ ვაისამ არ გააფუჭა ყველაფერი. სასტარტო შემადგენლობას შეეტყობა ყველაფერი