<p>ევროპის ჩემპიონატის შესარჩევის მატჩი საქართველოსა და დანიას შორის ფრედ, 0:0 დასრულდა, საფეხბურთო სტატისტიკურმა საიტმა sofascore-მა კი განვლილი შეხვედრა შეაჯამა.</p><p>გამოცემამ შეხვედრის საუკეთესო ფეხბურთელად გიორგი ლორია 8.8 ქულით დაასახელა. დანიელთაგან საუკეთესოდ ტომას დელანი 7.8 ქულით დასახელდა.</p><p><p><p>ყველაზე დაბალი შეფასება ჯიმი ტაბიძემ მიიღო - 6.3.</p></p></p><p><p><p>საიტმა დანიის ნაკრები 7.12 ქულით შეაფასა, ხოლო საქართველოს ეროვნული გუნდი - 6.93-ით.</p></p></p><p><img src="pictures/artimages/original/55cafa912d268600538bf6340894530a.png" border="0" alt="Sportall.Ge" title="sofascore.com-მა ფეხბურთელები შეაფასა, საუკეთესოდ გიორგი ლორია დასახელდა" /></p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><br></p>
ლორიამ და კაშიამ სასიამოვნოდ გამაოცეს, უკვე ჩამოსაწერი მეგონა და თურმე შეძლებიათ. ეს უარესი, რადგან ეჭვებს მიძლიერებს და გამგები გაიგებს რასაც ვგულისხმობ. ერთი ვერ გავიგე ამ შემფასებლების. ვაკომ , ჯანოზე და ოქრიზე ცუდად ითამაშა? მან შექმნა თუ შექმნა და არ ვიცი რა კრიტერიუმებია აქ. ასევე ტაბიძეს კაკაბაძე სჯობდა? არა მგონია და კიდევ ერთი, ქვილითაიას ოქრიმ როგორ აჯობა და აბუს და კაკაბაძეს ერთნაირად რატო აფასებენ. საერთოდ არ მგონია ეს ევროპული სტატისტიკა, უფრო ფედერაციისას ჰგავს.
nnnnn
შმეიხელს რა პონტში აქვს ამხელა შეფასება??? რა გააკეთა?
ანანიძემ, ოქრიაშვილმა და კაკაბაძემ რანაირად ითამაშეს ტაბიძეზე უკეთ ვერ ვხვდები!!!
გეთანხმები. დაცვაში სუსტი წერტილი კაკაბაძე იყო.
Status quo
ტაბიძე არ უნდა იყოს ნაკრებში.
ჯონდი ბაღათურია
შენი სახელი როგორ იშიფრება, მ.ტ.? ბევრი ვარიანტი მომდის თავში.
ნამდვილად არ მგონია,რომ ყველაზე სუსტად ტაბიძემ ითამაშა და თან ასე დიდი ჩამორჩენით.მეორე ფლანგზე კაკაბაძეს უფრო უჭირდა ვიზავის შეჩერება,თუმცა დაზღვევა კარგად თამაშობდა და ეს ამცირებდა დაძაბულობას
tbiliseli
ლორია რომ არ მდგარიყო კარებში: მაგ თამაშს სულ ცოტა ორით ნოლს წავაგებდით, თუ მეტი არა! მადლობა გიორგი ლორიას ესეთი მეკარეობისთვის, უკვე მერამდენედ დაამტკიცა რომ სერიოზული მეკარე ჰყავს ჩვენს ნაკრებს!!!!
ხშირ-ხშირად მოგვაწოდეთ ხოლმე ასეთი თვალსაჩინოებანი.... აბა სხვა ვინ გაგვიმხელს, რომ თურმე ჯიმი ჯემალა ყოფილა და ვაკო-ვალერა...
მაგ პოზიციას კი ყავს თავისი უზურპატორი, კვირკველია.