უფრო ლოგიკურუ ის ექნება 6 ერი 8 ერად გადაკეთდეს და ფიჯი და საქართველო დაამატონ როგორც შემოდგომაზე ჩატადა,არც იტალია გავარდება,ფიჯის დამატებით ტურნირიც უფრო საინტერესო გახდება და საქართველოსაც შანსი მიეცემა, მოკლედ ყველა კმაყოფილი დარჩება
თოკო
ან გამოაგდონ ეგ იტალია და ჩვენ დაგვამატონ, ან შეგვიყვანონ ჩვენც და იტალიისთვისაც უკეთესი იქნება ვინმეს მაინც მოუგებენ. ჩვენც დავეწევით
Drago
ე ბიჭო რა შეუკიკინეთ, იობრძვის ის რუსეთიც და ომობს და სულ ერთნაირად ვერ მოუგებ! მთავარია მოვიგეთ და ნელ ნელა დალაგდება ყველაფერი! რამდენი უნდა თარსოთ ნაკრები>??? მადლობა ბიჭებს იომეს და მოიგეს!მორჩა!მწვრთნელი ულაპარაკოდ უცხოელი უნდა იყოს და ძალიან მაღალი კვალიფიკაციის!
ვინც ოდნავ მაინც ერკვევა დღევანდელ საერთაშორისო რაგბში აბსოლუტურად ყველამ იცის რომ იტალიის გაგდება 6 ერიდან და გადასროლა რაგბი ევროპის ჩემპიონატზე არის გამორიცხული. უბრალოდ შანსი არარის იტალია ჩავიდეს და პორტუგალიას ეთამაშოს 5 კაციან სტადიონებზე. ზედიზედ 28 თამაშია აგებს იტალია 6 ერში უბრალოდ სასირცხვილო თამაშს აჩვრნებენ მაგრამ ეს არის წმინდა წყლის კომერციული ტურნირი და არავინ არ შეგვიშვებს ესარის რეალობა. ჩვენც ვერ ვხმაურიბთ სათანადოდ. რუსეთს რო ძლივს მოუგებ ვინ შეგიშვებს 6 ერში. დაგცინებენ და გამოგიშვებენ. ყველაზე მთავარია ამდროს რას აკეთებს მსოფლიო რაგბი? არაფერს საერთოდ არაფერს. კაი 6 ერი ჯანდაბას კომერციული ტურნირია. საერთაშორისო ტესტებიც კომერციულია?? მაგას ხო მსოფლიო რაგბი აგვარებს. ელემენტარული ნიემბრის ტესტებზე ყოველწელს კანადა ამერიკის მეტს არავის გვახვედრებენ და საკინკს მოგვიგდებენ ხოლმე და 1 ტესტს მოგვცემენ კარგ ნაკრებთან. 5 მსოფლიო თასი ვითამაშეთ და მარტო ერთხელ იყო ჩამოსული ე.წ ტიერ 1 გუნდი საქართველოში, შოტლანდიას ვგუკისხმობ. ამიტო მსოფლიო რაგბმაც ცოტა გაანძრიოს ტვინი. იმედია არდამიბლოკავთ კომენტარს
ეს კაცი სიმართლეს ამბობს და ჩვენთვის კარგს. რა თქვა? იტალია აღარ ვითარდებაო, იმიტომ რომ აზრი დაკარგაო. არც ვარდება და არც წინ მიდისო. როცა გადასასვლელი თამაში ექნებაო, უფრო მოინდომებსო, თავის მხრივ ქართველებიც უფრო მოინდომებენო. ჰოდა, რაგბიც განვითარდებაო. მე კი დავამატებ ჩვენ მიზანი გაგვიჩნდება წინსვლის და არა მარტო რუსეთთან მოგების.
gogig
ეგ ყველაფერი კარგია, მაგრამ იტალიას Ltd 6 ერის აქციების 18% ეკუთვნის. ამ პირობებში, მაგათ ვინმე გააგდებს?
)))))))))) მეც გუშინდელ თამაშზე უნდა დამეწერა, მაგრამ დამასწარით, თუმცა მთავარია ფედერაცია დალაგდეს, ნორმალური მწვრთნელი მოვიყვანთ და შანსს ნამდვილად ვიმსახურებთ
საქართველო იმსახურებს უკვე დიდი ხანია!
გუშინდელი თამაშის ხარისხის დონით, სადაც ვართ იქაც არ უნდა ვიყოთ!!!
ამას საქართვეელო რუსეთის გუშინდელი თამაში არ უნახავს ალბათ, თორემ მაგას არ იტყოდა.