<p>გამარჯვებული გუნდი გაემგზავრება სლოვენიაში, ევრობასკეტ 2013-ზე, რომელზეც იასპარეზებს საქართველოს ეროვნული ნაკრები <br> 6-7 ივლისს, "საზოგადოებრივი მაუწყებლის" მხარდაჭერითა და საქართველოს კალათბურთის ფედერაციის ორგანიზებით, გაიმართება საერთაშორისო ტურნირი "Tbilisi Open 3x3''.</p><p>გამარჯვებული გუნდი გაემგზავრება სლოვენიაში, ევრობასკეტ 2013-ზე, რომელზეც იასპარეზებს საქართველოს ეროვნული ნაკრები.</p><p>12 ივნისს "საზოგადოებრივმა მაუწყებელმა" მზიურში გადაიღო საანონსე რგოლი, რომელშიც მონაწილეობა მიიღეს ეროვნული ნაკრების წევრებმაც: <strong>თორნიკე შენგელიამ, ანატოლი ბოისამ</strong> და <strong>ბექა ჩიკვილაძემ</strong>.</p><p>მათ ყველა მსურველს ტურნირში აქტიური ჩართვისა და მონაწილეობისკენ მოუწოდეს.</p><p>ტურნირის შესახებ დაწვრილებითი ინფორმაციის მიღება შესაძლებელი იქნება 15 ივნისიდან.</p><p><img src="pictures/artimages/image17/de428b81fbc90d6d9d4f621d006050ac.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="6-7 ივლისს საერთაშორისო ტურნირი " iOpen="iOpen" 3x3="3x3" გაიმართება"="გაიმართება"" /></p><p><span style="color: #0000ff;"><strong>superleague.ge</strong></span></p>