<p>7 თებერვალს საქართველოს მორაგბეთა ნაკრები "რაგბი ევროპის ჩემპიონატის" პირველ შეხვედრას სტუმრად გერმანიის ეროვნულ გუნდთან მართავს <br> 7 თებერვალს საქართველოს მორაგბეთა ნაკრები "რაგბი ევროპის ჩემპიონატის" პირველ შეხვედრას სტუმრად გერმანიის ეროვნულ გუნდთან მართავს.</p><p>ქალაქ ჰოიზენშტამის სტადიონზე მიმდინარე მატჩის პირველი ტაიმი დასრულდა. "ბორჯღალოსნები" მასპინძლებს ანგარიშით 31:8 ამარცხებენ.</p><p>მატჩისთვის თვალის მიდევნება ლაივ-სტრიმით შეგიძლიათ აქ (<a href="http://sportdeutschland.tv/rugby/live-rugby-europe-championship-2015-deutschland-vs-georgien" target="_blank"><span style="color: #3366ff;"><strong>იხილეთ ბმული</strong></span></a>).</p><p><strong>საქართველოს ნაკრები:</strong></p><p>15. გიორგი აფციაური, 14. ალექსანდრე თოდუა, 13. დავით კაჭარავა, 12. მერაბ შარიქაძე, 11. ალექსანდრე ხუციშვილი, 10. ლაშა ხმალაძე, 9. ვასილ ლობჟანიძე. 1. მიხეილ ნარიაშვილი, 2. ზურაბ ჟვანია, 3. დავით ზირაქაშვილი, 4. გიორგი ნემსაძე, 5. ვახტანგ მაისურაძე, 6. გიორგი თხილაიშვილი 7. შალვა სუთიაშვილი, 8. ბექა ბიწაძე.</p><p>16. შალვა მამუკაშვილი, 17. ლევან ჩილაჩავა, 18. დავით ქუბრიაშვილი, 19. კონსტანტინე მიქაუტაძე 20. დიმიტრი ბასილაია, 21. გიორგი ბეგაძე, 22. ლაშა მალაღურაძე, 23. თამაზ მჭედლიძე.</p>