<p>თბილისის "დინამოს" 19 წლის მარჯვენა მცველმა გორში ჩატარებული სათასო მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთა <br> გორში ჩატარებული სათასო მატჩის შემდეგ, რომელშიც თბილისის "დინამო" გორის "დილას" უგოლოდ დაშორდა, კომენტარი გააკეთა დინამოელთა 19 წლის მარჯვენა მცველმა <strong>ოთარ კაკაბაძემ</strong>. მან მომავალ მატჩზეც ისაუბრა:</p><p>"ვფიქრობ, გორში კარგი თამაში გამოვიდა, დაძაბული და საინტერესო. პირველი შეხვედრის კვალობაზეც, თამაშის რიტმი საკმაოდ კარგი იყო.</p><p>ჩემი აზრით, პირველ ტაიმში ჩვენს თამაშზე შეკრებაზე გავლილი მომზადების კვალი კარგად აისახა. არც მეორე ნახევარში გამოვსულვართ ცუდად, თუმცა ეპიზოდურად მეტი შეცდომა მოგვივიდა. ამაზე გვექნება სამუშაო, რათა მინიმუმამდე დავიყვანოთ ეს ხარვეზები.</p><p>მომდევნო თამაში და შესაბამისად, ჩემპიონატის განახლება სამტრედიაში გვიწევს. დეტალურად განვიხილავთ მათ გამოსვლას ბოლო სათასო შეხვედრაში და სათანადოდ მოვემზადებით.</p><p>რა თქმა უნდა, ურთულესი დაპირისპირება გველის. მეტოქე საკუთარ კედლებშია, ხელოვნური მინდორიც არაა ჩვენთვის მიმზიდველი.</p><p>ერთი კი დაზუსტებით შემიძლია გითხრათ - ფეხბურთელები ბოლომდე თავდადებით ვიბრძოლებთ, მიზანი კი გამარჯვებაა", - თქვა კაკაბაძემ</p><p><strong><span style="color: #888888;">მომზადებულია fcdinamo.ge-ის მიხედვით</span></strong></p>