ძალიან სამწუხაროა, არადა ადრე ამ ხულიგნების თამაშსს ნამდვილი ჯენლტმენები თამაშობდნენ
ზურა,ორთქლის გამოშვება ერთია,მაგრამ თუ ექვს ერზე და მაღალ დონეზე ვლაპარაკობთ,იქ ასეთი საქციელი მკაცრად ისჯება,თანაც გიორგი შაქარაშვილის შემდეგ,ბევრი ცდილობს,დარტყმა მთელ რაგბიზე გადაიტანოს და ამისათვის ზედმეტი სალაპარაკოს მიცემას რომ უნდა მოერიდონ,დიდი მიხვედრა სჭირდება?იმ მომენტში არც ანგარიში იყო და არც სიტუაცია ისეთი,რომ ეს ჩხუბი დაწყებულიყო.არც უნდა დაწყებულიყო.
კაი რა))) პოლიტიკა გარიეთ ხო ბარემ)) რა სახელს უტეხთ არა ის)) რაგბია რა, ჩხუბიც ხება ხოლმე. ა ეს რა ჩხუბია,? აი ჩხუბები ადრე იყო, სამოყვარულო ეპოქაში
იმაზე არ გიფიქრია რაგბმა რამდენი ბავშვი გადაარჩინა? იმ ვიღაც არაკაცებს რომლებიც რაგბს თამაშობდნენ და თანატოლები მოკლეს ნუ ადებ მთელ რაგბს, როგორც სპორტს. არალოგიკურია ეგ ყველაფერი, რაგბში ასწავლეს შენ გგონია, რომ ვინც არ მოგწონს უნდა მოკლა? ეგრე მოჭადრაკესაც ეყოლება მოკლული კაცი, რა გგონია, ჭადრაკის ბრალია? ყველა ვისაც რაგბის ბურთი ეჭირა მორაგბე კი არ არის.. ჩვენი მენტალიტეტის ბრალია ეს, რაც ქუჩიდან მოდის
არის ბიძიკო ბალეტის და მისთანა დარგების საიტები, გადადი იქ და ისიამოვნე, აქ რატო იშლი ნერვებს? აქ ჩვენ გვაცალე ნერვების მოშლა ... უშენოდაც ბევრია სანერვიულო!!!
სირცხვილია ბიჭებო!რაგბის სახელს უტეხთ!
ეს რა სპორტია ვერ ვხდები? თუ ჩხუბია რინგზე იჩხუბკნ და ეს არის ყველაზე ღირსეული სპორტის სახეობა? როგორ უნდა შევიყვანოთ სპორტიც არის აგრესიაზე და უამრავ ბავშვებს კლავენ სირცხვილია ისედაც ცოტანი ვართ ქართველები.