<p><p><p>"ბორჯღალოსნების" 2020 წლის პირველ მატჩამდე სულ უფრო ცოტა დრო რჩება.</p></p></p><p><p><p>ტრადიციულად, საქართველოს მორაგბეთა ნაკრები წლის დასაწყისში რაგბი ევროპის ჩემპიონატში ჩაერთვება და ტიტულის მე-12-ედ მოპოვებას ეცდება.</p></p></p><p>ქართული რაგბის ქომაგებს პირველი ორი საშინაო მატჩების ბილეთების შეძენა უკვე შეუძლიათ. ტრადიციულად, ბილეთების შეძენა ონლაინ არის შესაძლებელი მისამართზე: <a href="https://www.tkt.ge/Show/7609/ragbi-evropis-chempionati-2020" target="_blank">www.TKT.ge/Rugby</a></p><p><strong>საქართველო-რუმინეთი</p><p></strong>1-ლი თებერვალი, 18:00, "დინამო არენა", თბილისი</p><p>ბილეთის ფასი: 5, 10, 15, 20 ლარი</p><p><strong>საქართველო-ბელგია</p><p></strong>22 თებერვალი, 15:00, "აია არენა", ქუთაისი</p><p>ბილეთის ფასი: 10 ლარი</p><p><p><p>შენიშვნა: სალაროებში ბილეთები მატჩის კვირას გაიყიდება.</p></p></p><p><p><p><strong>მომზადებულია rugby.ge-ს მიხედვით</strong></p></p><br></p>