<p>სხვა ასაკობრივი გუნდების დარად, მოახლოებულ სანაკრებო პაუზას გამოიყენებს საქართველოს 20-წლამდელთა ნაკრებიც და 5 ივნისს ამხანაგურ მატჩს ჩაატარებს.</p><p>ვასილ მაისურაძის გუნდი სტუმრად მონტენეგროს გაეჯიბრება. მთავარმა მწვრთნელმა უკვე შეარჩია იმ 20 ფეხბურთელის ვინაობა, რომლებიც შეკრებაზე შევლენ და ზემოხსენებული შეხვედრისთვის მოემზადებიან.</p><p><strong>მეკარეები</strong>: ლუკა სანიკიძე (თელავი), გიორგი ჩოჩიშვილი (შევარდენი)</p><p><strong>მცველები</strong>: ზაურ კერელეიშვილი (დილა), იური ტაბატაძე (საბურთალო), თორნიკე ძოწენიძე (დინამო თბ), შალვა ბურჯანაძე (სამგურალი), ბექა ბუიღლიშვილი (ლოკომოტივი), ანდრია ფურცელაძე (საბურთალო), ფირუზ გაბიტაშვილი (დინამო თბ)</p><p><strong>ნახევარმცველები</strong>: ბექა ნიკოლაშვილი (გაგრა), ლუკა ვარძელაშვილი (ცხინვალი), ბექა დარცმელია (დინამო თბ), სანდრო შეწირული (გაგრა), პაატა კიტეიშვილი (რუსთავი), თამაზ ბაბუნაძე (შევარდენი), გაბრიელ საღრიშვილი (მერანი მრ)</p><p><p><p><strong>თავდამსხმელები</strong>: გიორგი ივანიაძე (შევარდენი), ზურაბ მუსელიანი (ვიტ ჯორჯია), შოთა შეყილაძე (ლოკომოტივი), მიხეილ ერგემლიძე (ჩიხურა)</p></p></p><p><p><p><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="U20. ვასილ მაისურაძემ მონტენეგროს ნაკრებთან სათამაშოდ 20 ფეხბურთელი შეარჩია" /></p></p></p><p><p><p><strong>მომზადებულია Gff.ge-ს მიხედვით</strong></p></p><br></p>