<p><p><p>ეროვნული ლიგის ერთ-ერთი ლიდერი ბათუმის "დინამო" გაძლიერებას განაგრძობს. აჭარულმა კლუბმა ქუთაისის "ტორპედოდან" კიდევ ერთი მოთამაშე - ლევან გეგეჭკორი დაიმატა.</p><p>როგორც ბათუმელთა Facebook-გვერდი იუწყება, 25 წლის მარჯვენა მცველმა 2,5-წლიან კონტრაქტს მოაწერა ხელი და "დინამოში" 2021 წლის ბოლომდე დარჩება.</p><p>ლევან გეგეჭკორი აჭარული კლუბის ღირსებას 2016-17 წლებშიც იცავდა. ის "დინამოში" 18-ნომრიანი მაისურით იასპარეზებს.</p><p>აღსანიშნავია, რომ 25 წლის მცველი ქუთაისის "ტორპედოს" რიგით მეორე ფეხბურთელია, ვინც კარიერა ბათუმში გააგრძელა. რამდენიმე კვირის წინ "დინამოს" მამუკა კობახიძეც შეუერთდა.</p><p><p><p><p><p><p></p></p><br></p>
75
და რატო უნდა ითამაშოს დინამომ ტორპედოს მაგივრად უკეთესი გუნდია? მეოთხე თამაშსაც მოვიგებთ ქუთაისში და ასე მგონია ზოგი ჭირი მარგებელიაო უფრო უკეთეს შედეგს დადებენ ეს ახალგაზრდა ბიჭები
ბოკინიი
და ტოროედოს ნაცვლად ბათუმის დინამომ რომ ითამაშოს არა?
.......
გადმოსვლას თუ აპირებდა რაღას გაუტანა კილომეტრიდან გოლი ალავიძეს :-) :-) :-)
ეროვნული ლიგის VIII ტურის სიმბოლური ნაკრები Sportall.ge-ს ვერსიით (+გამოკითხვა)
დაცვის ფლანგები - როგორ დაალაგებს სიტუაციას ვლადიმირ ვაისი?