<p><p><p>ქუთაისის "ტორპედოს" ფან-კლუბი "We Are Torpedo ჩვენ ვართ ტორპედო" ფეისბუქის საშუალებით ავრცელებს ინფორმაციას, რომ ქუთაისელთა თავდამსხმელი ბუდუ ზივზივაძე, დიდი ალბათობით , თბილისის "დინამოში" ითამაშებს.</p></p></p><p><p><p>"ბუდუ ზივზივაძეს ევრო ტურნირები უნდა ეთამაშა მაგრამ ლოკომოტივთან მიღებული ტრავმის გამო ის ყაზახეთში ვერ გაემგვზავრება , ამით კი რა თქმა უნდა ისარგებლა თბილისის დინამომ და 99% ბუდუ კვლავ მათთვის შეუტევს"- ნათქვამია ფან კლუბის ტექსტში.</p></p></p><p><p><p>ოფიციალური განცხადება აღნიშნული ტრანსფერის შესახებ არცერთი მხარის მიერ არ გაკეთებულა.</p></p></p><p><p><p>25 წლის თავდამსხმელი თბილისის "დინამოს" აღზრდილია. წინა 2018 წლის სეზონიც თბილისურ კლუბში გაატარა და "ტორპედოს" "დინამოდან" შეუერთდა.</p></p></p><p><p><p> <p></p></p> <p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ბუდუ ზივზივაძეც თბილისის "დინამოში" ითამაშებს? "ტორპედოს" ფან-კლუბი ტრანსფერს აანონსებს" /></a></p></p><br></p>
დათოს
ზივზივაძე ქუთაისელის და ქუთაისში აქვს სახლიდან ახლაც აქ ცხოვრობს. მისი ოჯახიც ცნობილია ამ ქალაქში.
მეგობარო ხომ არ გავიწყდება რომ ზივზივაძე დინამოს აკადემიის აღზრდილია და სწორედაც რომ ხელფასის გამო გადმოვიდა ტორპედოში? თანაც პირდაპირ .. ვერ გადაუხადეთ და სახლში დაბრუნდებოდა, აბა რას იზამდა .. ქუთაისელი რომ იყოს და მანდ სახლი ჰქონდეს, მაშინ სხვა საქმე იქნებოდა ..