<p><p><p>დღეს, 11 ივლისს, თბილისის დროით 18:00 საათზე შიმკენტში ადგილობრივ "ორდაბასსა" და ქუთაისის "ტორპედოს" შორის ევროპა ლიგის პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპის პირველი მატჩი დაიწყება.</p></p></p><p><p><p>ცნობილი გახდა გუნდების სასტარტო შემადგენლობები.</p></p></p><p><p><p>ორდაბასი: ნეპოგოდოვი, მალანგუ, იერლანოვი, მეანოვიცი, ტოლებეკი, ჟანგლიშბაი, დიახატე, მალი, დოსმაგამბეტოვი, ფონტანელო, ჟოაო პაულო.</p></p></p><p><p><p>ტორპედო: კვასხვაძე, ტაბატაძე, ნებიერიძე, ჭიჭინაძე, ხურცილავა, ფონიავა, ცინცაძე, ნადარია, ჩოგაძე, ციცქიშვილი, კაპანაძე.</p><p>მატჩის პირდაპირ რეპორტაჟის ხილვა საქართველოს საზოგადოებრივ მაუწყებელზე იქნება შესაძლებელი.</p></p></p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title=""ორდაბასისა" და ქუთაისის "ტორპედოს" ძირითადი შემადგენლობები ცნობილია" /></a><br></p>
წარმატებები ტორპედოს, სიტუაციიდან გამომდინარე ფავორიტი ყაზახები არიან, ბრძოლიუნარიანობის იმედზე უნდა ვიყოთ!!!
ზუსტად იგივე განლაგებაა რაც შერიფთან მეორე შეხვედრაში საკმაოდ დაცვითი მაგრამ წინ 3 კარგი შემტევია ამ შემადგენლობას არავინ არ ელოდა მოულოდნელობის ეფექტი იქნება
წარმატებები ბიჭებო. ღმერთი თქვენსკენ არ შეშინდეთ უბრალოდ გადით ითამაშეთ და სიამოვნება მიიღეთ თამაშისგან.