არ არის საბურთალო არაფრის ღირსი. ტორპედო ყოველთვის სულსა და გულს დებდა და დებს თამაშში. საბურთალოს თამაშმა სომხეთთან ჩემთვის პირადად ძალიან დიდი დამცირების გრძნობა დატოვა. არ მინდა, რომ ეს ასე იყოს, მაგრამ....
რატომ არავინ ამახვილებს ყურადღებას იმაზე, რომ კენჭისყრ, იმ ვიდეოს მიხედვით და იმ ინფორმაციებით რაც გავრცელდა დიდი ალბათობით წინასწარ დადგმული სცენარით ჩატარდა.ნურავინ ფიქრობს, რომ ამ პროცესში ვითომ სამართლიანი კენჭისყრით ძნელია საურველი შედეგის მიღება.
იქნებ ამიხსნას ფედერაციამ, რატომ უნდა ითამაშოს ტორპედომ თბილისში???????? მათი გამოგონილი წესის მიხედვით ამ წყვილში უფრო ძლიერი ხომ საბურთალოა??? ამიტომ მოედნის არჩევის უფლება ტორპედოს ეკუთვნის!!!!
საბურთალო უკეთეს ფორმაშია. ტორპედოს გაუჭირდება რადგან თავდამსხმელი კაპანაძის გარდა გუნდს არ ჰყავს. ტორპედოს ასეთი მდგომარეობა ჩაჩავას ბრალია.
tato
საბურთალო არ არის ღირსი რომ გაიმარჯვოს.ტორპედოს თუ ოდნავ გაუუმჯობესდა პირობები არ გამოვრიცხავ საბურთალოს თავისუფლად გავლას,მითუმეტეს რომ ჭიაბრიშვილი აზრზე არ არის რა სქემით ათამაშოს გუნდი.ალბათ 8 მცველს დააყენებს და არც შეტევა ექნება და არც დაცვა.რა გუნდი მოშალა,გაიხსენეთ წინა სეზონში როგორ თამაშობდა გუნდი.