<p>დიღმის საწვრთნელ ბაზაზე 11 ივნისს, დილით გამართულ წვრთნაში 15 ფეხბურთელი მონაწილეობდა <br> თბილისის "დინამო" ახალი სეზონისთვის მზადებას შეუდგა. კლუბის ოფიციალური საიტის ცნობით, 11 ივნისს დინამოელებმა დიღმის საწვრთნელ ბაზაზე ივარჯიშეს.</p><p>დილით გამართულ წვრთნაში 15 ფეხბურთელი: თორნიკე ზარქუა, ლევან ტყეშელაშვილი, გივი კვარაცხელია, გიორგი სეთურიძე, გიორგი შაშიაშვილი, გიორგი გველესიანი, ლევან ხმალაძე, გიორგი მერებაშვილი, ჯაბა დვალი, გიორგი პაპავა, ჯაბა ჯიღაური, ლაშა შინდაგორიძე, ოთარ კაკაბაძე, სანდრო გურეშიძე და გიორგი მიქაბერიძე მონაწილეობდა.</p><p>მიკრო-ტრავმა აქვს და არ უვარჯიშია დავით ხოჭოლავას. საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელები გიორგი ლორია და ირაკლი ძარია გუნდს 14 ივნისს შეუერთდებიან, ისევე, როგორც ჩისკო.</p><p>მიკელ ალვარო, უსტარიცი და პეტერ გრაიციარი გუნდთან ერთად ვარჯიშს 12 ივნისიდან შეუდგებიან. მოგვიანებით შეუერთდება გუნდს დარკო გლიშიჩი, რომელიც მაკედონიის ნაკრებთან ერთად იმყოფება და 11 ივნისს ნორვეგიელებთან სათამაშოდ ემზადება.</p><p><span style="color: #ff0000;"><strong></p><p>ასევე იხილეთ:</strong></span></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/50712-elguja-grigalashvili-adasturebs-qdinamosthanq-molaparakeba-mimdinareobs.html" target="_blank">ელგუჯა გრიგალაშვილი ადასტურებს: "დინამოსთან" მოლაპარაკება მიმდინარეობს</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/skhvadaskhva/50676-levan-khmaladze-tsarumatebloba-arc-evropis-ligis-jgufur-etapze-mokhvedra-iqneba.html" target="_blank">ლევან ხმალაძე: წარუმატებლობა არც ევროპის ლიგის ჯგუფურ ეტაპზე მოხვედრა იქნება</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/skhvadaskhva/50675-giorgi-merebashvili-imedi-maqvs-qarthvel-qomags-didi-khnis-natvras-avusrulebth.html" target="_blank">გიორგი მერებაშვილი: იმედი მაქვს, ქართველ ქომაგს დიდი ხნის ნატვრას ავუსრულებთ</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/skhvadaskhva/50667-thbilisis-qdinamoq-avstriul-shekrebaze-shesadzloa-qkrasnodarsq-daupirispirdes.html" target="_blank">თბილისის "დინამო" ავსტრიულ შეკრებაზე შესაძლოა "კრასნოდარს" დაუპირისპირდეს</a></p><p><a href="/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/50564-thbilisis-qdinamoq-5-fekhburthels-daemshvidoba.html" target="_blank">თბილისის "დინამო" 5 ფეხბურთელს დაემშვიდობა</a></p>