<p><p><p>34 ქლის ქართველი მორაგბე გიორგი ნემსაძე კარიერას "აიაში" გააგრძელებს - ამის შესახებ ინფორმაციას ქუთაისური კლუბი ფეისბუქის გვერდით ავრცელებს:</p></p></p><p><p><p>"საქართველოს ეროვნული ნაკრების წევრი გიორგი ნემსაძე კარიერას ქუთაისის "აიაში" გააგრძელებს. გიორგი ამჟამად ეროვნულ ნაკრებთან ერთად მსოფლიოს ჩემპიონატისთვის ემზადება, რომლის დასრულების შემდეგ მშობლიურ კლუბს შეუერთდება".</p></p></p><p><p><p>ნემსაძემ კარიერა "აიაში" დაიწყო, ბოლოს კი უელსის "ოსპრისში" თამაშობდა.</p></p></p><p><p><p>გიორგის ბორჯღალოსნებში 85 მატჩი აქვს ჩატარებული.</p></p><br></p>
34 წლის რომ გახდები და ყოველ მესამე დღეს 100 კილოიანი კაცები თამაშში 10-15 რომ დაგეჯახება მერე ილაკარაკე, ძმაო..
აბა დასალეწად და საინვალიდედ გემეტებიან? ვალი არ ადევთ ჩვენი და ღმერთმა ხელი მოუმართოს და შეარგოს ცხოვრება და დამსახურება.
ეს ალბათ იმას ნიშნავს,რომ მსოფლიო თასის შემდეგ სანაკრებო კარიერას დაამთავრებს.არადა ჯერ ძალიან ნაადრევი მგონია.ძალიან ადრე ტოვებენ ნაკრებს ძველი გვარდია.არ მემეტებიან წასასვლელად ბიჭები,ჩვენი გმირები.
გიორგი ნემსაძეც პოლიტიკაში წავიდა
“გავედი ოთახში, არჩევნებიდან რამდენიმე საათში რეკავს ტელეფონი და სააკაშვილი მეუბნება…” - ნემსაძემ სფფ-ის პრეზიდენტობის სკანდალური არჩევნები გაიხსენა