<p><p><p>გორის "დილას" საიტი გუნდის ახალწვეულების წარდგენის შესახებ ავრცელებს ინფორმაციას:</p></p></p><p><p><p>"დღეს გორის თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონის საპრესკონფერენციო დარბაზში ,"დილას" ახალი მთავარი მწვრთნელის, გიორგი ნემსაძის, მისი ასისტენტის - ლაშა ჭელიძის და 3 ახალწვეულის, მეკარე - გიორგი ჩოჩიშვილის, მარჯვენა მცველის - ალეფ სანტოსის და ნახევარცველ თენგიზ წიქარიძის პრეზენტაცია შედგა.</p><p>ისინი მედიასა და შეკრებილ გულშემატკივარს კლუბის სპორტულმა დირექტორმა ვანო ხორგუაშვილმა წარუდგინა და ახალწვეულებს კლუბის მაისურები გადასცა".</p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="გორის "დილამ" ახალწვეულები წარადგინა" /></a></p></p><br></p>