<p><p><p>ევროპა ლიგის მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპზე თბილისის "დინამოსთან" მომავალი მატჩების შესახებ აზერბაიჯანული "გაბალას" ქართველმა ლეგიონერმა დავით ვოლკოვმა ისაუბრა.</p></p></p><p><p><p>"თურქულ შეკრებაზე ყველაფერი ძალიან კარგად მიმდინარეობს. ტრავმირებული არავინაა და როგორც იქნა, გუნდს დავუბრუნდი. ორი ამხანაგური შეხვედრა ჩავატარეთ. რამდენიმე ფეხბურთელი დავიმატეთ და გუნდი თავიდან ყალიბდება. ახალგაზრდებს მეტი შრომა მართებთ.</p></p></p><p><p><p>ევროპა ლიგაზე თბილისის "დინამოს" დავუპირისპირდებით. ჩვენმა მეტოქემ ზედიზედ რამდენიმე თამაში მოიგო. ძლიერი გუნდია და მის წინააღმდეგ საუკეთესოდ უნდა ვიასპარეზოთ. ჩემი აზრით, შანსები 50/50-ზეა.</p></p></p><p><p><p>ჩვენ შორს ვართ იმ აზრისგან, რომ "დინამო" ჩვენზე ძლიერია და არ შეგვიძლია დავამარცხოთ", - ციტირებს ვოლკოვს კლუბის საიტი.</p></p></p><p><p><p>"დინამოსა" და "გაბალას" პირველი მატჩი 25 ივლისს აზერბაიჯანში, განმეორებითი კი 1-ელ აგვისტოს თბილისში ჩატარდება.</p></p></p><p><p><p> <p><p><p></p></p><br></p>
გოგლიკა
მალე დაგაახლოვებთ მაგ აზრთან!!!:))
იმედია მოვიგებთ!
ორივე უნდა მოვიგოოთ
ვინ “გაბალა”ტავათ? უნდა მოვუგოთ!
ორივე თამაშს მოვუგებთ გაბალას! წარმატებები ბიჭებო!
[VIDEO] როგორც ქოჩორაშვილმა ალბანეთში... პაპუნაშვილის სუპერგოლი აზერბაიჯანის პრემიერ ლიგაში!
სანიოლი შემადგენლობას მალე დაასახელებს - დაცვაში უკეთეს რეზერვს ველოდით, იქნებიან აზაროვი და ამჟამად უკლუბოები?