![დონეცკის "შახტარის" ბაზაზე დავით ხოჭოლავას პრეზენტაცია გაიმართა [VIDEO+PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/a29dc0aa5c02f7053b7e5cfbb0dc1e03.jpg)
კლუბის ოფიციალური ვებგვერდის ინფორმაციით, ხოჭოლავა 5-ნომრიანი მაისურით ითამაშებს.
![დონეცკის "შახტარის" ბაზაზე დავით ხოჭოლავას პრეზენტაცია გაიმართა [VIDEO+PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/774be101837a20ebfe7de3a0a6fd3f16.jpg)
დავით ხოჭოლავამ გასული სეზონი ოდესის "ჩერნომორეცში" გაატარა, სადაც 24 მატჩში 2 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა მიითვალა. შეგახსენებთ, რომ ქართველმა მცველმა დონეცკურ კლუბთან 5-წლიანი კონტრაქტი გააფორმა.
ფეხბურთელებს საწვრთნელ ბაზაზე ნომრიანი მაისურები კლუბის გენერალურმა დირექტორმა სერგეი პალკინმა და გუნდის მთავარმა მწვრთნელმა პაულუ ფონსეკამ გადასცეს.
![დონეცკის "შახტარის" ბაზაზე დავით ხოჭოლავას პრეზენტაცია გაიმართა [VIDEO+PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/56696acfadc3ccef4ecbcfd6ed88ccb8.jpg)
![დონეცკის "შახტარის" ბაზაზე დავით ხოჭოლავას პრეზენტაცია გაიმართა [VIDEO+PHOTO] Sportall.Ge](/pictures/artimages/image17/8664e0fc20d43ad04842183a075039c1.jpg)