<p><p><p>27 წლის მცველი გოდერძი მაჩაიძე კარიერას ქუთაისის "ტორპედოში" გააგრძელებს. აღნიშნულ ინფორმაციას "ტორპედო" "ფეისბუქზე" ავრცელებს.</p></p></p><p><p><p>გოდერძი მაჩაიძე ბოლოს გორის "დილაში" თამაშობდა, იქამდე კი, ბულგარეთის უმაღლესი დივიზიონის გუნდ "ვერეიაში". მაჩაიძემ წლევანდელ ეროვნულ ლიგაში 1 შეხვედრა ჩაატარა, ხოლო 3 შემთხვევაში მატჩის განაცხადში იყო.</p></p></p><p><p><p>მაჩაიძე ქუთაისურ კლუბში სეზონის ბოლომდე დარჩება და ის "ტორპედოსათვის" მე-9 ახალი ფეხბურთელი გახლავთ.</p></p></p><p><p><p> <p><p></a></p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="ქუთაისის "ტორპედომ" გორის "დილას" მცველი დაიმატა" /></a></p><p></p></p><br></p>
ახალი გორის "დილა": ეს უკვე საინტერესოა!..
ზუგდიდი-სპარტაკი (იურ) 3:0 - ერთი ტაიმიც საკმარისი იყო
გორის "დილა: გიორგი გაბიდაური ზივ არიეს ასისტენტად?