<p><p><p>ევროპის ახალგაზრდული ჩემპიონატის საკვალიფიკაციო ეტაპის მეორე ტურში, სტუმრად აზერბაიჯანის 3:0 ძლევის შემდეგ საქართველოს ნაკრების მწვრთნელმა გია ცეცაძემ ძალზე დელიკატურად ისაუბრა და თავისი გუნდის უფრო მაღალ კლასსა და უპირატესობას ხაზი არ გაუსვა.</p></p></p><p><p><p>"ვთვლი, რომ ჩვენ კარგად ვითამაშეთ და დამსახურებულად გავიმარჯვეთ. 3:0 ამ შეხვედრის რეალური შედეგია. მომგებიანი იყო გოლის პირველი ტაიმის დასასრულს გატანა, მაგრამ იქამდეც გვქონდა მომენტები.</p></p></p><p><p><p>მას შემდეგ, რაც მოწინააღმდეგე კაცნაკლული დარჩა, უპირატესობას დავეუფლეთ. მნიშვნელობა არა აქვს, რა ანგარიშით მოვიგეთ. აზერბაიჯანს კარგი გუნდი ჰყავს, თუმცა ჩემი აზრით, თქვენი ფეხბურთელები სლოვაკეთთან შეხვედრაში დაიღალნენ. მათ მაშინ კარგად იასპარეზეს და გამარჯვება დაიმსახურეს", - ციტირებს ცეცაძეს azerisport.com-ი.</p></p></p><p><p><p> <p><p><p></p></p></p><p><p><p><a href="https://vtb.ge/ge/about-the-bank/social-projects/1/_vitibiqartulisportistvis" target="_blank"><img src="pictures/artimages/original/c41d6bcf28c3701ca96b30d78e300d2e.jpg" border="0" alt="Sportall.Ge" title="გია ცეცაძე: კარგად ვითამაშეთ და დამსახურებულად გავიმარჯვეთ" /></a></p></p><br></p>
grisha
ხო და თუ აზერებმა დაიმსახურეს სლოვაკებთან მოგება მაშინ ჩვენც უნდა მოვუგოთ და არ იყოს მერე, ისაო და ესაო :))
"ვის აგინებ, შე ნაბო***რო" - "ტორპედოს" თამაშის მიმდინარეობისას, ცეცაძესა და გულშემატკივრებს შორის დაპირისპირება მოხდა [VIDEO]