<p><p><p>azerisport-ის ცნობით, საქართველოს ახალგაზრდული ნაკრების მწვრთნელ გია ცეცაძის სამსახურით "საბაჰი" დაინტერესდა.</p></p></p><p><p><p>10 სექტემბერს საქართველოს ახალგაზრდულმა ნაკრებმა ევროშესარჩევის მატჩში ბაქოში 3:0 დაამარცხა აზერბაიჯანელები და სავარაუდოდ, ცეცაძისადმი ინტერესი მას შემდეგ გაუჩნდათ.</p></p></p><p><p><p>გამოცემის მტკიცებით, "საბაჰისა" და "საბაილის" მატჩს (3:0) ორი მწვრთნელი დაესწრო - ცეცაძე და ლუგანსკის "ზორიას" ყოფილი თავკაცი იური ვერნიდუბი. მათ გაესაუბრებიან და კლუბის სამეთვალყურეო საბჭო ამის შემდეგ მიიღებს გადაწყვეტილებას.</p></p></p><p><p><p>ადრე გავრცელდა ინფორმაცია, რომ "საბაჰის" მწვრთნელობის კანდიდატად კახა ცხადაძე განიხილებოდა, მაგრამ მან განაცხადა, რომ ეს სიმართლეს არ შეესაბამება, ამის შესახებ azerisport-ისგან შეიტყო და "ორდაბასის" დატოვებას არ გეგმავს.</p></p></p><p><p><p> <p><p><p><p></p></p><br></p>